Kapadokya Tur Kapadokya Gezi

Kapadokya Harikasi Peribacaları

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

CCS Cappadocia Cave Suit; Odalarında dağ ve tarih manzarası bulunan otelin18 toplam odası ve 35 toplam odası bulunmaktadır, odalar 2 balayı süit, 2 suit ve 14 delux süit olarak ayrılmıştır.

 Cappadocia Cave Suit

Cappadocia Cave Suit

 

CCS Cappadocia Cave Suit; Odalarında dağ ve tarih manzarası bulunan otelin18 toplam odası ve 35 toplam odası bulunmaktadır, odalar 2 balayı süit, 2 suit ve 14 delux süit olarak ayrılmıştır.

Oda Özellikleri: Odalarda; Direkt telefon, minibar, güvenli kasa, süit odalarda bilgisayar ve internet, çay/kahve makinesi, uydu yayını, baca, tuvalet, saç kurutma makinesi, jakuzi veya hidro-masajlı banyo bulunmakta..

Genel Özellikler:Otelde; Doğal havalandırma, bahçe, tv odası, internet, iş merkezi, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda güvenli kasa, 24 saat oda servis, ücretsiz otopark, şarap çeşmesi, araba ve bisiklet kiralama hizmetleri verilmekte.

Spor Ve Eğlence: CCS Cappadocia Cave Suit aktiviteleri arasında; Bisiklete binme, balon turları, trekking, kültürel turla düzenlenmektedir.

Yeme Ve içme: Otel içersinde; Odaya kahvaltı, yarım-tam pansiyon, kahvaltı salonu, kafeterya, teras bar, restaurant bar, 1 açık büfe restaurant, 1 açık restaurant, (24 kişilik), 1 kapalı restaurant (40 kişilik) bulunmakta.

Lokasyon: İhlara 65 km, Derinkuyu 30 km. Kayseri havaalanına 76 km. Şehir merkezinde bulunan otel, havaalanına ücretli servisler bulunmaktadır., shuttle bus to airport with fee.

Categories: Kapadokya Otelleri

Popular Posts

1Mobile Market

1Mobile Market indir, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve ...

Kapadokya kiliseleri

Kapadokya kiliselerini hepsini bir araya araştırmalar sonuçu bu kategori altında ...

Kapadokya Gezi yerle

Kapadokyadaki gezilecek yerleri kapadokya ya gittiğinizde nelere gitmeniz gerekitği konusunda ...

Kapadokya otelleri

Kapadokya da bulunan bütün otelleri kapadokya gezi alanlarını dolaştıktan sonra ...

Kapadokya Tarihi

Kapadokya Tarihi hakkında bütün bilinmeyenler kapadokyanın önemi nereden gelmektedir.Kapadokya neden ...

Sponsors