Kapadokya Tur Kapadokya Gezi

Kapadokya Harikasi Peribacaları

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

Yıltok Otel

Posted by Dessas 0 Comment

Yıltok Otel

Yıltok Hotel; 362 toplam yatak ve 178 toplam oda kapasitesi, 6 süit oda seçeneği ile hizmet vermekte. Odalardan tarihi manzara görülmektedir.

Yıltok Otel Avanos

Yıltok Otel Avanos

Yıltok Hotel; 362 toplam yatak ve 178 toplam oda kapasitesi, 6 süit oda seçeneği ile hizmet vermekte. Odalardan tarihi manzara görülmektedir.

Oda Özellikleri: Yıltok Hotel; Telefon, müzik, balkon, minibar, uydu yayınıi split klima, banyo, küvet, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Genel Özellikleri: Otelde; Merkezi havalandırma-ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, çamaşırhane, resepsiyonda, güvenli kasa, market, hediyelik eşya mağazası, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor-hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası, market bulunmakta.

Spor Ve Eğlence: Yıltok Hotel; Yüzme havuzu, çocukalr için çocuk havuzu, ısıtmalı havuz, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna-masaj, masa tenisi, bilardo, disko, bisiklet, jogging, çocuklar için oyun alanı gibi aktiviteler bulunmaktadır.

Yeme Ve İçme: Otelde, Odaya kahvaltı, yarım-tam pansiyon, kahvaltı salonu, kafeterya, lobi bar, havuzbaşı bar, disko bar, 2 açık büfe restaurant seçenekleri mevcut olup, Uluslar arası mutfağıylada değişik tatlar sunmaktadırlar.

Konferans Ve Toplantı: Yıltok Hotel; içersinde 150 kişi kapasiteli, içersinde tepegöz, beyaztahta, slayt gösterici, mikrofonlu ses sistemi, video oynatıcı, DVD oynatıcı, televizyon, fax araç gereci bulunan 1 adet konferans salonu bulunmaktadır.

Lokasyon: Yıltok Hotel; Kayseri’ye 85 km. Nevşehir Havaalanına 32 km., Kayseri Havaalanına 85 km mesafededir. Harabelere yakındır.

Categories: Kapadokya Otelleri

Popular Posts

1Mobile Market

1Mobile Market indir, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve ...

Kapadokya kiliseleri

Kapadokya kiliselerini hepsini bir araya araştırmalar sonuçu bu kategori altında ...

Kapadokya Gezi yerle

Kapadokyadaki gezilecek yerleri kapadokya ya gittiğinizde nelere gitmeniz gerekitği konusunda ...

Kapadokya otelleri

Kapadokya da bulunan bütün otelleri kapadokya gezi alanlarını dolaştıktan sonra ...

Kapadokya Tarihi

Kapadokya Tarihi hakkında bütün bilinmeyenler kapadokyanın önemi nereden gelmektedir.Kapadokya neden ...

Sponsors